MGOK w Lubawce opublikował plan wakacyjnych imprez zaplanowanych na sierpień.
1 sierpnia, czwartek - wyjazd na basen w Mezimesti (godz. 9.00 ? 15.00)
2 sierpnia, piątek - Konkurs "Latawcowe szaleństwo+" - wyciąg narciarski godz.11.00
5 sierpnia, poniedziałek - turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum godz.11.00
6 sierpnia, wtorek - wyjazd do Multikina
7 sierpnia, środa - Turniej siatkówki (Park Watra) ? kat. gimnazjum + OPEN
8 sierpnia, czwartek - tenis stołowy (sala DK w Lubawce godz. 11.00 ? 14.00)
12 sierpnia, poniedziałek - tenis stołowy (sala DK w Lubawce godz. 11.00 ? 14.00)
13 sierpnia, wtorek - gry i zabawy na stadionie, ognisko godz. 11.00 ? 13.00
14 sierpnia, środa - Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn kat. szkoła podstawowa, gimnazjum, OPEN
19 sierpnia, poniedziałek - Konkurs plastyczny (DK w Lubawce godz. 11.00 ? 13.00/)
20 sierpnia, wtorek - Wyjazd na basen w Mezimesti
22 sierpnia, czwartek - tenis stołowy (sala DK w Lubawce godz. 11.00 ? 14.00)
23 sierpnia, piątek - Gry i zabawy stolikowe (DK w Lubawce 11.00 ? 14.00)
30 sierpnia, piątek - Turniej Koszykówki "Streetball"
Terminy poszczególnych zajęć mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje udzielane są w Domu Kultury w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze