KSIS Razem zaprasza do udziału w projekcie "Przygoda w siodle 2". Projekt realizowany będzie w okresie letnim w Lubawce.
W ramach realizacji projektu odbędzie się mini kurs jeździectwa. Zajęcia mają być okazją do zabawy i integracji. Podobny cykl zajęć zroganizowany w zeszłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Chętni mogą zgłaszać się telefonicznie do 28 czerwca - tel. 500 206 709 - Andrzej Świątek. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 29 czerwca.
Projekt dofinansowany jest z programu Działaj Lokalnie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze