Grupa dzieci odwiedziła dzisiaj (wtorek, 16 lipca) Szkółkę Leśną w Krzeszowie. Wyprawa została zorganizowana w ramach letniej akcji ?co w trawie piszczy?.
Dzieci zostały oprowadzone po terenie szkółki. Obejrzały jak wyglądają sadzonki mające rok oraz 2-3 lata. Każdy mógł wziąć udział w przyrodniczym kole fortuny.
Wyjazd został zorganizowany przez Centrum Kultury i Nadleśnictwo Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze