Na co dzień swoją kondycję i umiejętności sprawdzają w akcjach ratunkowych. Nie walczą ze stoperem, a o życie. Wczoraj dwadzieścia sześć drużyn Państwowej Straży Pożarnej z terenu województwa dolnośląskiego zmierzyli się w zawodach pożarniczych.
Do Wałbrzycha zjechały reprezentacje 26 komend powiatowych. Wśród nich znaleźli się strażacy z Kamiennej Góry.
W tym roku padł rekord w ćwiczeniach bojowych KP PSP Ząbkowice Śląskie uzyskała rezultat 28,97 sek. Jak podkreślają organizatorzy poziom w tym roku był bardzo wysoki.
Zobacz klasyfikaccję drużynowa - kliknij
Wyniki drużynowe - sztafeta 4x 100
Wyniki drużynowe - ćwiczenie bojowe
Drużyna z Kamiennej Góry zajęła 18 pozycję. W sztafecie byli 12, a w ćwiczeniach bojowych przypadła im 22 lokata.
I. SZTAFETA POŻARNICZA 4X100 M Z PRZESZKODAMI
1. MIEJSCE Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śląskich z czasem 69,02 sek
2. MIEJSCE Komenda Powiatowa Dzierżoniów z czasem 72,53 sek
3. MIEJSCE Komenda Powiatowa Milicz z czasem 73,05 sek
II. POŻARNICZE ĆWICZENIE BOJOWE
1. MIEJSCE Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śląskich z czasem 28,97 sek (NOWY REKORD WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO)
2. MIEJSCE Komenda Powiatowa Milicz z czasem 33,28 sek
3. MIEJSCE Komenda Miejska Jelenia Góra z czasem 34,25 sek
III. W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw w sporcie pożarniczym
1. MIEJSCE Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śląskich
2. MIEJSCE Komenda Powiatowa Milicz
3. MIEJSCE Komenda Powiatowa Dzierżoniów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze