Reklama

W środę zagra Orzeł

Już w najbliższą środę kolejny mecz IV ligi dolnośląskiej rozegra Orzeł Lubawka. Tym razem przeciwnikiem będzie Unia Bardo Śląskie.

 

Orzeł zremisował swój ostatni mecz z Piastem Żerniki (Wrocław) 1:1, Unia przegrała zaś u siebie z ekipą Moto-Jelcz Oława 0:1 i jej dorobek punktowy ciągle pozostaje pusty.

Mecz rozpocznie się o godz. 17:00. Na kibiców znowu czekać będą atrakcje w postaci dmuchańców, waty cukrowej, popcornu i innych. Bilety-cegiełki dostępne są w cenie 5 zł w punkcie Lotto w Lubawce (Rynek) oraz będą dostępne w cenie 6 zł w dniu meczu (kasa przy wejściu). Otwarcie bram stadionu o godz. 16:00.

Obowiązuje zasłanianie ust, dezynfekcja rąk przy wejściu oraz zachowanie dystansu co najmniej 1 m.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama