Już w najbliższą środę kolejny mecz IV ligi dolnośląskiej rozegra Orzeł Lubawka. Tym razem przeciwnikiem będzie Unia Bardo Śląskie.
Orzeł zremisował swój ostatni mecz z Piastem Żerniki (Wrocław) 1:1, Unia przegrała zaś u siebie z ekipą Moto-Jelcz Oława 0:1 i jej dorobek punktowy ciągle pozostaje pusty.
Mecz rozpocznie się o godz. 17:00. Na kibiców znowu czekać będą atrakcje w postaci dmuchańców, waty cukrowej, popcornu i innych. Bilety-cegiełki dostępne są w cenie 5 zł w punkcie Lotto w Lubawce (Rynek) oraz będą dostępne w cenie 6 zł w dniu meczu (kasa przy wejściu). Otwarcie bram stadionu o godz. 16:00.
Obowiązuje zasłanianie ust, dezynfekcja rąk przy wejściu oraz zachowanie dystansu co najmniej 1 m.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze