Reklama

W samochodzie, z narkotykami

Dwóch młodych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego zatrzymali policjanci. Funkcjonariusze znaleźli przy nich narkotyki.

Podczas patrolu, na podstawie wcześniejszych ustaleń, policjanci postanowili skontrolować osoby siedzące w samochodzie zaparkowanym w Kamiennej Górze. U 25-letniego mieszkańca gminy Lubawka funkcjonariusze znaleźli 3 porcje marihuany. U młodszego, 23-latka z Kamiennej Góry, znaleziony został woreczek strunowy z białym proszkiem. Okazało się, że to 10 porcji amfetaminy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Przyznali się do posiadania narkotyków na własny użytek.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama