Dwóch młodych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego zatrzymali policjanci. Funkcjonariusze znaleźli przy nich narkotyki.
Podczas patrolu, na podstawie wcześniejszych ustaleń, policjanci postanowili skontrolować osoby siedzące w samochodzie zaparkowanym w Kamiennej Górze. U 25-letniego mieszkańca gminy Lubawka funkcjonariusze znaleźli 3 porcje marihuany. U młodszego, 23-latka z Kamiennej Góry, znaleziony został woreczek strunowy z białym proszkiem. Okazało się, że to 10 porcji amfetaminy.
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Przyznali się do posiadania narkotyków na własny użytek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze