Reklama

W powiecie o bezpieczeństwie

Dzisiejszą (wtorek, 27 lutego) sesję Rady Powiatu Kamiennogórskiego zdominował temat bezpieczeństwa w regionie. Sprawozdania ze swojej działalności złożyli komendanci policji, straży pożarnej oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii.

 

Z przedstawionych danych wynika, że bezpieczeństwo publiczne, ani w zasadniczy sposób się nie zwiększyło, ani nie zmniejszyło w porównaniu z 2016 rokiem. Zarówno policja jak i strażacy powiatowi szczególny nacisk położyli na prewencję i edukację. Tych spotkań i prelekcji wciąż przybywa. Dlatego też strażacy planują otworzyć jeszcze w tym roku salę edukacyjną ?Ognik?, tak by móc prowadzić zajęcia dotyczące bezpieczeństwa dla najmłodszych. W 2016 roku komendę Państwowej Straży Pożarnej odwiedziło blisko 600 maluchów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama