Reklama

W poszukiwaniu skarbów

W sobotę (5 maja) Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza na wyprawę Skarby z Worka Okrzeszyna.

 

Wycieczka rozpocznie się o godzinie 10:00 w Szkółce Leśnej w Krzeszowie. Następnie uczestnicy przejada busem do Okrzeszyna. W czasie wycieczki zaplanowane jest poszukiwanie skamieniałych karbońskich roślin, wędrówka przez "skamieniały las" na Jański Wierch, powrót doliną Beczkowskiego Potoku, poszukiwanie lidytów na hałdach pouranowych, poszukiwanie chryzokoli w dawnym kamieniołomie riolitów.

Powrót zaplanowany jest około godziny 15:00. Przyjdzie wtedy czas ma odpoczynek przy ognisku i obejrzenie znalezisk.

Reklama

Udział w wyprawie jest bezpłatny. Nie ma zapisów, może się więc zdarzyć, że zabraknie miejsc w busie. Część uczestników będzie wtedy mogła dojechać do Okrzeszyna własnymi samochodami.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama