Mamy dobrą informację dla kierowców podróżujących drogą z Kamiennej Góry w kierunku Kowar. Nie będziecie musieli zatrzymywać się przy skrzyżowaniu w Pisarzowicach.
Na czas świąt zdemontowana została tymczasowa sygnalizacja świetlna, która ułatwiała wyjazd z ul. Białej w Pisarzowicach. To objazd remontowanej ul. Głównej. Sygnalizacja ułatwiała wyjazd ze wsi, ale w czasie wzmożonego ruchu na drodze Kamienna Góra - Kowary tworzyły się długie korki.
Sygnalizacja wróci na to skrzyżowanie prawdopodobnie dopiero 7 lub 8 stycznia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze