Reklama

W obronie wartości

W najbliższy poniedziałek (17 czerwca) na placu przed Bazyliką w Krzeszowie odbędzie się manifestacja patriotyczno - religijna "Z Krzeszowską Panią w obronie wartości katolickich i Telewizji Trwam". Początek manifestacji o godz. 16.30.



Przewidziane są wystąpienia okolicznościowe, występy artystyczne zespołów o charakterze patriotycznym, wspólne manifestowanie przywiązania do wartości katolickich i w obronie wolnych mediów w Polsce, a w szczególności TV Trwam. Wydarzenie relacjonowane będzie przez TV Trwam.

Zagrają Górale - zespół "Janicki" z Czarnego Boru, zespół "Perpetum" ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kamiennej Górze, zaśpiewa schola "Hej, Jezu" z Kamiennej Góry i zespół "Potem".

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama