W najbliższy poniedziałek (17 czerwca) na placu przed Bazyliką w Krzeszowie odbędzie się manifestacja patriotyczno - religijna "Z Krzeszowską Panią w obronie wartości katolickich i Telewizji Trwam". Początek manifestacji o godz. 16.30.
Przewidziane są wystąpienia okolicznościowe, występy artystyczne zespołów o charakterze patriotycznym, wspólne manifestowanie przywiązania do wartości katolickich i w obronie wolnych mediów w Polsce, a w szczególności TV Trwam. Wydarzenie relacjonowane będzie przez TV Trwam.
Zagrają Górale - zespół "Janicki" z Czarnego Boru, zespół "Perpetum" ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Kamiennej Górze, zaśpiewa schola "Hej, Jezu" z Kamiennej Góry i zespół "Potem".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze