Reklama

W kierunku natury

W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze obchodzono Dzień Ziemi. Tegoroczna edycja imprezy zorganizowana została pod hasłem „W kierunku natury”.

Uczniowie klas IV-VI obejrzeli prezentację „Skutki wypalania traw” przygotowaną przez uczennicę klasy VIc Zofię Makaś.

Nauczycielki przyrody E. Skotarczak i E. Wysoczańska przygotowały quiz, w którym uczniowie wykazali się wiedzą przyrodniczą rozpoznając gatunki zwierząt, roślin i rodzaje skał. Ekspertami oceniającymi wiedzę uczniów byli: Bartłomiej Dymek (Nadleśnictwo Kamienna Góra) i Piotr Wasiak (Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze). Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Kamienna Góra i nauczycielki przyrody. Uczniowie podziękowali ekspertom, wręczając malowane ręcznie przez Martę Malich, mamę jednej z uczennic, kubki z logo Dnia Ziemi.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama