Pamiętacie kiedy odbyły się wybory prezydenta Polski? Pamiętacie, jak podczas kampanii wyglądała Kamienna Góra?
Druga tura wyborów odbyła się 1 czerwca. Minęły już prawie dwa miesiące. Podczas kampanii w wielu miejscach miasta i okolic wywieszone były banery reklamujące poszczególnych kandydatów. Większość wyborczych reklam zniknęła tuż po ogłoszeniu wyborów, ale nie wszystkie.
W centrum Kamiennej Góry, przy ul. ks. Bolka I, nadal można oglądać baner jednego z kandydatów. Zza wysokiego żywopłotu Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta informuje "Tu jest Polska".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze