Na drodze z Lubawki do Bukówki volkswagen golf uderzył w drzewo. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.
Ruch odbywa się jednym pasem ruchu. Kierowaniem zajęli się strażacy. Trwają ustalenia co do przebiegu zdarzenie. Na miejscu nie ma rannych.
Golf jechał od strony Bukówki. Po uderzeniu w drzewo przejechał jeszcze kilkanaście metrów. Na miejscu zdarzenia ratownicy znaleźli jedną osobę. Mężczyźnie nic się nie stało. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest pod wpływem alkoholu i twierdzi, iż to nie on prowadził samochód.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze