W ubiegłym roku odbył się konkurs "Odblaskowa szkoła". Wzięło w nim udział ponad 80 szkół z całego województwa. Sukces odniosła jedna z placówek z powiatu kamiennogórskiego.
W ramach konkursu młodzież i nauczyciele przygotowywali i realizowali działania promujące zasady bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Realizowane działania skierowane były zarówno do dzieci i młodzieży, jak i rodziców i pozostałych dorosłych.
Piąte miejsce w konkursie wywalczyła Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie. Nagroda to czek o wartości 7,5 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze