Reklama

W Chełmsku o lesie

Dzieci spędzające ferie w Chełmsku Śląskim spotkały się dzisiaj (środa, 6 lutego) z leśnikiem. Spotkanie odbyło się w ramach propozycji przygotowanych przez Wiejski Dom Kultury na ferie zimowe.

 

Grupa dzieci mogła poznać trudności z jakimi borykają się zwierzęta zimą. Uczestnicy zajęć wspólnie zastanawiali się jak zwierzęta radzą sobie z tą porą roku. Opowiadali również co kochają w lesie.

Wspólnym zadaniem było ułożenie puzzli z wizerunkiem sowy. Dzieci zmontowały również budkę lęgową dla ptaków.

Zajęcia prowadził Bartek Dymek z Nadleśnictwa Kamienna Góra.

Ferie w Chełmsku Śląskim - program

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama