Już od kilkunastu dni można zaobserwować duże zainteresowanie Podziemiami Projektu Arado w Kamiennej Górze. W wolny dzień, 4 czerwca, Boże Ciało, kompleks został odwiedzony przez ponad 170 turystów.
Jak przekazuje nam Menedżer Podziemi Kamil Zięba grupy zorganizowane większości młodzież szkolna ale także turyści indywidualni z dużym zainteresowaniem zwiedzają Podziemia w Kamiennej górze. Jak na razie grupki ze Szczecina, Chorzowa, Częstochowy, z całej Polski mogą zobaczyć jeden z najbardziej nowoczesnych kompleksów w Polsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze