Reklama

W badmintona grał tylko „ogólniak”

Na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy tylko jednej szkoły. W związku z tym mecz rozegrali między sobą. 

Mecze toczyły się systemem do trzech wygranych punktów. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 15 punktów, bez prawa podwyższania. Awans do finału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w Szklarskiej Porębie, uzyskali zwycięzcy.

Reklama

Wyniki spotkań:

Dziewczęta:
    1. LO  Kamienna Góra I  – LO Kamienna Góra II            3:2

Kolejność końcowa:

    1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra I
    2. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra II

Chłopcy:
    1. LO  Kamienna Góra I  – LO  Kamienna Góra II            3:1

Kolejność końcowa:

    1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra I
    2. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra II


Skład LO Kamienna Góra dziewczęta: Anna Bagniuk, Kinga Piszczek, Maria Wondołowska, Emilia Bochenek, opiekun – Katarzyna Zaczek

Reklama

Skład LO Kamienna Góra chłopcy: Kacper Zawiłowicz, Łukasz Maciaszek, Miłosz Wróbel, Gracjan Białas – opiekun  Katarzyna Zaczek
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama