Reklama

Michał Gałęza w akcji charytatywnej dla Kuby Matusiewicza

Za tydzień (15 lipca) przez Kamienną Górę przejdzie Michał Gałęza. Członek Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego podjął się rzadkiego wyczynu. Postanowił nagłośnić zbiórkę dla Kuby Matusiewicza, syna znajomej.

Podróżnik postanowił pokonać trasę ze swojego mieszkania we Wrocławiu na szczyt Śnieżki. Jako środek transportu wybrał swoje nogi, ograniczył też czas wyzwania do 24 godzin. Do pokonania ma ok. 120 km. Średnio musi więc pokonać 5 kilometrów co godzinę. Na trasie znajdą się m.in.: Kąty Wrocławskie, Mietków, Żarów, Jaworzyna Śląska, Ciernie, Świebodzice, Pełcznica, Kamienna Góra.

Reklama

Kuba Matuszkiewicz uległ wypadkowi. Rodzice zbierają pieniądze na opłacenie ośrodka opiekuńczo-rehabilitacyjnego. Potrzeba 300 tys. zł.

Zbiórka prowadzona jest na portalu https://www.siepomaga.pl/jakub-matusiewicz tam też szczegóły dotyczące stanu zdrowia i potrzeb Kuby.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama