Szanowni Państwo, Mieszkańcy ulicy Wł. Broniewskiego, Papieża Jana Pawła II, H. Sienkiewicza oraz P. Ściegiennego,
Serdecznie dziękuję za okazane zaufanie i życzliwość podczas kampanii wyborczej, za wsparcie, za każdy oddany na moją osobę głos.
Poprzez swój wybór mojej osoby do Rady Miasta Kamiennej Góry daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania.
Pełnić dla Państwa funkcje radnej to dla mnie wielki honor.
Obiecuję, że nadal będę pracować najlepiej jak potrafię, a obowiązki radnej miasta Kamiennej Góry wykonywać będę sumiennie i należycie mając na uwadze dobro mieszkańców naszego miasta.
Dziękuję bardzo.
Z wyrazami szacunku
Violetta Majak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze