Reklama

Violetta Majak - podziękowania

Szanowni Państwo, Mieszkańcy ulicy Wł. Broniewskiego, Papieża Jana Pawła II, H. Sienkiewicza oraz P. Ściegiennego,
Serdecznie dziękuję za okazane zaufanie i życzliwość podczas kampanii wyborczej, za wsparcie, za każdy oddany na moją osobę głos.
Poprzez swój wybór mojej osoby do Rady Miasta Kamiennej Góry daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania.
Pełnić dla Państwa funkcje radnej to dla mnie wielki honor.
Obiecuję, że nadal będę pracować najlepiej jak potrafię, a obowiązki radnej miasta Kamiennej Góry wykonywać będę sumiennie i należycie mając na uwadze dobro mieszkańców naszego miasta.
Dziękuję bardzo.
Z wyrazami szacunku
Violetta Majak

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama