Już po raz szósty malarze spotkali się na wspólnym plenerze w Paprotkach. W tym roku w Stanicy pod Zadzierną tworzyło sześcioro artystów. Otwarcie wystawy poplenerowej odbyło się w Kawiarni i Galerii Lotos w Kamiennej Górze.
Pierwszy raz w Paprotkach pojawiła się mieszkanka Zakopanego ? Ewa Bartosz-Mazuś. Artystka przywiozła też nową technikę tworzenia. Swoje prace wykonuje tkaninami i włóknami.

Pozostali artyści prezentujący się w Lotosie są doskonale znani w Kamiennej Górze. Wśród nich znaleźli się: Bernadeta Nowak, Wiesław Kozłowski, Jerzy Borowiec, Zygmunt Oleksiak i Tadeusz Suski. Ten ostatni przygotował specjalne karykatury artystów zatytułowane ?LOTOS żurek 2013?.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze