Reklama

VI Plener

Już po raz szósty malarze spotkali się na wspólnym plenerze w Paprotkach. W tym roku w Stanicy pod Zadzierną tworzyło sześcioro artystów. Otwarcie wystawy poplenerowej odbyło się w Kawiarni i Galerii Lotos w Kamiennej Górze.

 Pierwszy raz w Paprotkach pojawiła się mieszkanka Zakopanego ? Ewa Bartosz-Mazuś. Artystka przywiozła też nową technikę tworzenia. Swoje prace wykonuje tkaninami i włóknami. 

Pozostali artyści prezentujący się w Lotosie są doskonale znani w Kamiennej Górze. Wśród nich znaleźli się: Bernadeta Nowak, Wiesław Kozłowski, Jerzy Borowiec, Zygmunt Oleksiak i Tadeusz Suski. Ten ostatni przygotował specjalne karykatury artystów zatytułowane ?LOTOS żurek 2013?. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama