Uwaga, w tym tygodniu pogoda nie rozpieszcza organizatorów imprez plenerowych. W piątek w parku Watra w Lubawce miał się odbyć piknik charytatywny. W związku z zapowiadaną na ten dzień pogodą organizatorzy postanowili przenieść imprezę do Domu Kultury
Przypominamy, podczas pikniku zbierane będą środki na pomoc pogorzelcom z gminy Lubawka.
Początek zabawy już o godzinie 15:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze