Musisz wyjść z domu? Bądź ostrożny! Część chodników w mieście wygląda jak te na zdjęciach. Pokryte są cienką warstwą lodu i bardzo śliskie. Piesi chodzą o pozostałościach śniegu przy jezdni lub budynkach albo wchodzą na jezdnie.
Główne drogi są w dobrym stanie, ale na bocznych też musicie liczyć się z lodem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Uwaga przy blokach spółdzielni mieszkaniowej strasznie ślisko ale służby zaczynają działać