Od niedzieli (9 grudnia) na tory na terenie powiatu kamiennogórskiego wracają pociągi. Kursować będą na linii Sędzisław - Kamienna Góra - Kralovec.
W związku ze wznowieniem połączeń kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przypomina o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych na tej linii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze