Dzisiaj (sobota, 20 kwietnia) po południu ratownicy wezwani zostali do jednego z mieszkań przy ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze. Wezwanie dotyczyło podejrzenia ulatniającego się gazu.
Na miejscu okazało się, że nieszczelna jest kuchenka gazowa. Po usunięciu zagrożenia, strażacy zakazali korzystania z urządzenia do momentu naprawy urządzenia i ponownego odbioru.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze