Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane na drodze wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary. Na zdjęciach widać odcinek na pograniczu Szarocina i Leszczyńca.
Na zdjęciach widać, że w nawierzchni jest bardzo dużo głębokich dziur. Jak informuje inny internauta, na tym odcinku wprowadzone zostało ograniczenie prędkości do 30 km/h, ale i tak jest to za duża prędkość.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze