Zgodnie z zapowiedziami od dzisiaj (wtorek, 15 maja) turyści i pielgrzymi muszą liczyć się z utrudnieniami podczas odwiedzania opactwa w Krzeszowie.
Na terenie opactwa pracuje oddział saperów, którzy poszukują niebezpiecznych przedmiotów. Dzisiaj przed południem zamknięta została główna brama prowadząca na teren opactwo, wejście możliwe było między kościołem św. Józefa a Domem Opata. Turyście nie mogli wchodzić również na plac przed bazyliką.
Saperzy mają pracować w Krzeszowie przez trzy dni.
Decyzja o sprawdzeniu terenu to efekt znaleziska z marca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze