Uwaga kierowcy, planując przejazd przez Lubawkę drogą krajową nr 5, musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.
Na odcinku od zjazdu w ul. Kombatantów (na wysokości budynku byłego dworca kolejowego) w kierunku granicy trwa wymiana nawierzchni. W tej chwili (godz. 12:30) frezowany jest stary asfalt. Ruch odbywa się jednym pasem, jest kierowany przez pracowników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze