Od jednej z internautek otrzymaliśmy zdjęcie wykonane dzisiaj na budowanej ścieżce rowerowej w Kamiennej Górze.
Po wczorajszych opadach deszczu na ścieżkę pomiędzy ul. Śląską a Lubawską obsunęła się ziemia i gałęzie. Przejazd możliwy jest tylko fragmentem pobocza.
Wybierając się na wycieczkę warto zachować ostrożność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze