Uwaga kierowcy rozpoczęły się już prace związane z remontem ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. Aż do końca listopada na tej ulicy będą utrudnienia w ruchu.
Na razie trwają prace związane z wymianą instalacji podziemnych. Wykonawca szykuje nowe przyłącza. Prace rozpoczęły się od strony ul. Krzeszowskiej i przesuwają w kierunku centrum. Remont obejmie ul. Kościuszki do ul. Traugutta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze