Uwaga kierowcy, ruch na drodze Krzeszów-Jawiszów odbywa się jednym pasem. Drugi zablokowany jest przez ratowników w związku z kolizją (godzina 16:03).
Po godzinie 15 ratownicy poinformowani zostali o kolizji na tym odcinku drogi. Opel vectra uderzył w dwa przydrożne drzewa. Samochodem jechały cztery młode osoby, dwie kobiety i dwóch mężczyzn.
Samochód prowadził 20-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy. Według policji stracił panowanie nad pojazdem. Nikomu nic się nie stało.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze