Spacerując po Lubawce warto zachować ostrożność. Uszkodzony jest mostem łączący ulic Wodną z Boczną.
Drewniana nawierzchnia mostu wymieniona została pod koniec ubiegłego roku. O wymianę starej przez kilka miesięcy starał się radny Krzysztof Jawor.
Dzisiaj (poniedziałek, 22 kwietnia) jedna z belek jest złamana. Stanowi zagrożenie dla przechodzących.
Informację przekazaliśmy przedstawicielom urzędu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze