Jak informują internauci w nocy z 29 na 30 lipca jadący na sygnałach wóz strażacki uczestniczył w kolizji drogowej w Krzeszowie.
Informacje potwierdza wójt gminy Kamienna Góra Stanisław Szmajdziński oraz Zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze Sławomir Graczyk. Wóz strażacki Iveco Eurocargo stacjonujący w OSP Krzeszów jechał do pożaru. Według meldunku strażackiego do akcji nie dojechał.
Na remontowanej drodze między Krzeszowem, a Czadrowem, na wysokości boiska piłkarskiego, pojazd uszkodził zawieszenie. W tej chwili samochód jako uszkodzony nie może brać udziału w akcjach. W jednostce w Krzeszowie pozostał jeszcze ciężki Jelcz 004.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze