O sporym pechu może mówić kierowca audi, który jechał dzisiaj (niedziela, 18 sierpnia) wieczorem tzw. trzydziestkę między Miszkowicami a Paprotkami.
Kierowca uszkodził dwa koła. Po wjechaniu w dziurę w nawierzchni wykrzywił prawą przednią felgę aluminiową. Uszkodził najprawdopodobniej również tylną prawą felgę. Z koła schodziło powietrze.
Kierowca zapowiada starania o uzyskanie odszkodowania za zniszczone felgi od administratora drogi, czyli starostwa.
Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h związane z remontem prowadzonym z środków popowodziowych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze