Urząd Miasta Kamienna Góra informuje, że fontanna zlokalizowana na rynku miejskim nie działa, ponieważ została zniszczona przez wandali ? mieszkańców Kamiennej Góry.
Problem nie leży po stronie złej obsługi technicznej tego obiektu lub jakichkolwiek zaniedbań i braku modernizacji, problem leży po stronie ignorancji mieszkańców, nieszanowania miejskiego mienia - naszego wspólnego mienia.
Brak reakcji na akty wandalizmu, brak świadomości oraz brak szacunku dla pracy innych, powoduje powstawanie wielu zniszczeń, które kosztują budżet Miasta Kamiennej Góry poważne pieniądze. Cierpią obiekty małej architektury (ławki, kosze na śmieci, fontanny), znaki drogowe, nasadzenia.
Co roku Miasto, zamiast naprawiać szkody po wandalach, mogłoby inwestować w infrastrukturę miejską, np. wybudować skate park, zagospodarować zalew, drugą część Góry Parkowej?. I wiele innych tak bardzo potrzebnych ?NAM ? MIESZKAŃCOM ? inwestycji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze