Od jednego z internautów otrzymaliśmy, wykonane wczoraj (9 kwietnia) zdjęcia fragmentu budowanej ścieżki rowerowej przez Kamienną Górę.
Budowa ścieżki jeszcze trwa, a na zdjęciach widać uszkodzenia powstałej już infrastruktury. Zdjęcia wykonane zostały na moście nad ulicą Wiejską. Widać wyłamane drewniane elementy balustrady, pomalowane deski.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze