W ramach Dni Kamiennej Góry 2019 w jednym ze stoisk zagościli urzędnicy z Urzędu Miasta w Kamiennej Górze.
W punkcie każdy mógł dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat m.in. Budżetu Obywatelskiego. Prowadzone były też konsultacje w sprawie budowy masztu telekomunikacyjnego. Podpisać można było apel w sprawie budowy obwodnicy Kamiennej Góry do drogi S-3.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze