Reklama

Urząd miasta zaprasza seniorów na herbatę w kamiennogórskich lokalach

Mieszkańcy Kamiennej Góry w wieku 65+ po raz kolejny otrzymają od urzędu miasta karnety „Herbatka dla seniora”.

Można je odebrać w wydziale promocji i polityki społecznej w kamiennogórskim ratuszu, pokój 301 w godzinach od 8 do 15:00. Seniorzy muszą się zgłosić po odbiór osobiście.

Każda osoba otrzyma talony, które będą ważne do 31 sierpnia 2022 r. Będzie je można wykorzystać w:

Kawiarni i Galerii „Lotos” przy ul. Broniewskiego 6,

Restauracji „Swojak” przy ul. Broniewskiego 18,

Cukierni Przydrożna przy Pl. Grunwaldzki 3,

Pomarańczce Cafe przy ul. Żeromskiego 1,

Zajeździe „Zachęta” przy ul. Jeleniogórskiej 41,

Barze „Skerco” przy ul. Wolności 15.

Reklama

 

Kontakt z wydziałem promocji i polityki społecznej tel. 75 64 55 127.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama