Uwaga kierowcy, doszło do kolizji na przełęczy kowarskiej, tuż przed skrzyżowaniem z drogą na Lubawkę, przez przełęcz Okraj (od strony Kamiennej Góry).
Z góry jechała ciężarówka, z dołu samochód dostawczy. Pojazdy zderzyły się. Oba stoją na jezdni. Na miejsce wezwana została policja. W renault wybita została boczna szyba. Szkło leży na środku jezdni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze