Na najbliższy poniedziałek (28 kwietnia) zaplanowane są uroczystości dziękczynne za kanonizację papieża Jana Pawła II.
O godzinie 17:00 odprawiona zostanie msza święta w kościele pw. świętych apostołów Piotra i Pawła. Po mszy wierni przejdą pod obelisk przy ul. Papieża Jana Pawła II. O godzinie 18:30 rozpoczną się uroczystości pod obeliskiem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze