Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce oraz lokalny aktywista Krzysztof Jawor z grupy „Moja Lubawka” zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które ma uczcić 140-lecie powstania Fabryki Celulozy i Papieru w Lubawce.
To był jeden z kluczowych zakładów w historii gospodarczej regionu, a jego dziedzictwo zostanie odpowiednio uhonorowane.
W ramach obchodów zaplanowano dwa główne punkty:
Wydarzenie odbędzie się 28 listopada.
Wydarzenie to zyskało prestiżowy patronat Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, jednej z najważniejszych instytucji w Polsce, zajmującej się ochroną dziedzictwa papierniczego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze