Reklama

Uratowali księżniczkę

Dzisiaj (czwartek, 27 sierpnia) na ulicach Kamiennej Góry można było zobaczyć spacerującą grupę kilkunastu dzieci z opiekunami. Była to grupa uczestnicząca w grze przygodowo- ekologicznej "Labirynt Flory".

 

Młodzi ludzie stanęli przed trudnym zadaniem uratowania z rąk porywaczy księżniczki. Wykonując kolejne zadania związane z przyrodą i ekologią uczestnicy gry zbierali złote dukaty. Po zebraniu odpowiedniej sumy grupa przeszła nad zalew, gdzie czekali porywacze z księżniczką. Po pokonaniu kolejnych trudności, porwana została uwolniona. Zadowolona z odzyskania wolności księżniczka nagrodziła swoich wybawicieli.

Grę przygotowali pracownicy Centrum Kultury i Muzeum Tkactwa przy wsparciu Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama