Dzisiaj (czwartek, 27 sierpnia) na ulicach Kamiennej Góry można było zobaczyć spacerującą grupę kilkunastu dzieci z opiekunami. Była to grupa uczestnicząca w grze przygodowo- ekologicznej "Labirynt Flory".
Młodzi ludzie stanęli przed trudnym zadaniem uratowania z rąk porywaczy księżniczki. Wykonując kolejne zadania związane z przyrodą i ekologią uczestnicy gry zbierali złote dukaty. Po zebraniu odpowiedniej sumy grupa przeszła nad zalew, gdzie czekali porywacze z księżniczką. Po pokonaniu kolejnych trudności, porwana została uwolniona. Zadowolona z odzyskania wolności księżniczka nagrodziła swoich wybawicieli.
Grę przygotowali pracownicy Centrum Kultury i Muzeum Tkactwa przy wsparciu Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze