Mieszkańcy jednego z wielorodzinnych budynków przy ul. Bohaterów Getta w Kamiennej Górze wezwali dzisiaj (czwartek, 28 sierpnia) ratowników do sąsiadki.
Ze starszą panią sąsiedzi nie mieli kontaktu. Strażacy weszli do mieszkania przez okno. Znaleźli leżącą kobietę. Przekazali ją pogotowiu, które przewiozło poszkodowaną do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze