Mieszkańcy Błażejowa, przy wsparciu Nadleśnictwa Kamienna Góra, uporządkowali teren i naprawili wiatę, nazwaną Ostoją Turysty.
Przy wiacie wyznaczone jest miejsce na ognisko, ustawione ławki i stoły. Teren został w solidny sposób ogrodzony. Ostoja służy do odpoczynku przy pięknym strumieniu w lesie.

Sołtys Ewa Mędrala dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom za włożoną pracę w Domek we wsi Błażejów.

teren przed uporządkowaniem
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze