Dzisiaj (czwartek, 8 maja) w Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze odbył się konkurs "Ja Europejczyk".
Imprezę zorganizowano z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Na sali gimnastycznej spotkali się wszyscy uczniowie szkoły. Każda klasę reprezentowała trzyosobowa drużyna, która m.in. brała udział w quizach. W części konkurencji udział brały całe klasy.
Każda z klas reprezentowała inne unijne państwo. Reprezentowane były: Holandia, Włochy, Wielka Brytania, Belgia, Niemcy i Francja. Młodzież zaprezentować musiała m.in. żywą flagę ?Swojego? kraju i narodowe hasło. Jury oceniało również zaangażowanie klasy w kibicowanie swojej reprezentacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze