Reklama

Unijny jubileusz

Dzisiaj (czwartek, 8 maja) w Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze odbył się konkurs "Ja Europejczyk".


Imprezę zorganizowano z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Na sali gimnastycznej spotkali się wszyscy uczniowie szkoły. Każda klasę reprezentowała trzyosobowa drużyna, która m.in. brała udział w quizach. W części konkurencji udział brały całe klasy.

Każda z klas reprezentowała inne unijne państwo. Reprezentowane były: Holandia, Włochy, Wielka Brytania, Belgia, Niemcy i Francja. Młodzież zaprezentować musiała m.in. żywą flagę ?Swojego? kraju i narodowe hasło. Jury oceniało również zaangażowanie klasy w kibicowanie swojej reprezentacji.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama