Dzisiaj (wtorek, 16 października) w Lubawce rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju. Grali uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych i gimnazjaliści.
Turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej ze Smolnika. Drugie miejsce zajęła reprezentacja podstawówki z Łomnicy. Obie drużyny zagrają w finale wojewódzkim. Trzecie miejsce wywalczyli uczniowie z Krzeszowa, czwarte z Karpacza, a piąte zajęli gospodarze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze