Reklama

Unihokej jest fit

Dzisiaj (środa, 8 maja) w Krzeszowie w ramach Fit Festivalu odbył się turniej unohokeja. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny.

 

Turniej rozegrany został na szkolnej sali gimnastycznej. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że dwie drużyny zdobyły tyle samo punktów. O zwyciestwie decydował lepszy bilans bramek.

Wyniki spotkań:
FC Misiaki : Absolwenci - 2:6
MDP Krzeszów 1 : MDP Krzeszów 2 - 5:1
Absolwenci - MDP Krzeszów 2 - 2:3
FC Misiaki - MDP Krzeszów 1 - 1:4
MDP Krzeszów 1 - Absolwenci - 3:6
MDP Krzeszów 2 - FC Misiaki - 1:1

Zawody wygrali Absolwenci, drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna MDP Krzeszów, trzecie druga drużyna MDP, czwarte FC Misiaki. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale. Zwycięzcy - puchar. Za najlepszego bramkarza uznany został Dawid Pazgan.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama