Dzisiaj (środa, 8 maja) w Krzeszowie w ramach Fit Festivalu odbył się turniej unohokeja. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny.
Turniej rozegrany został na szkolnej sali gimnastycznej. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że dwie drużyny zdobyły tyle samo punktów. O zwyciestwie decydował lepszy bilans bramek.
Wyniki spotkań:
FC Misiaki : Absolwenci - 2:6
MDP Krzeszów 1 : MDP Krzeszów 2 - 5:1
Absolwenci - MDP Krzeszów 2 - 2:3
FC Misiaki - MDP Krzeszów 1 - 1:4
MDP Krzeszów 1 - Absolwenci - 3:6
MDP Krzeszów 2 - FC Misiaki - 1:1
Zawody wygrali Absolwenci, drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna MDP Krzeszów, trzecie druga drużyna MDP, czwarte FC Misiaki. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale. Zwycięzcy - puchar. Za najlepszego bramkarza uznany został Dawid Pazgan.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze