Gimnazjum w Krzeszowie i Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze do ostatniego meczu rywalizowały o pierwsze miejsce w powiatowych zawodach w unihokeja chłopców.
Obie drużyny wygrały po trzy mecze. Ostatnie spotkanie rozgrywały ze sobą. Po zaciętej walce drużyny zremisowały. W tej sytuacji o zwycięstwie zadecydowała lepsza różnica bramek zdobytych w całym turnieju. Krzeszów wygrał dwoma bramkami.
Trzecie miejsce zajęło Gimnazjum z Pisarzowic, czwarte Chełmsko Śląskie, a piąte Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze