Reklama

Unihokej ? dziewczęta gimnazja

W Krzeszowie odbyły się zawody w unihokeja dziewcząt. Na boisku rywalizowały reprezentantki pięciu szkół gimnazjalnych z powiatu kamiennogórskiego. Dwie drużyny awansowały do dalszych rozgrywek.

W zeszłym roku najlepsze w województwie okazały się dziewczęta z Gimnazjum w Krzeszowie. W tym roku również nie dały szans rywalkom wygrywając wszystkie swoje mecze.  Na drugim miejscu znalazły się reprezentantki Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze. Trzecie miejsce przypadło Gimnazjum w Lubawce, czwarte Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze, a na piątym miejscu rywalizację zakończyło Gimnazjum w Chełmsku Śląskim.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama