W Krzeszowie odbyły się zawody w unihokeja dziewcząt. Na boisku rywalizowały reprezentantki pięciu szkół gimnazjalnych z powiatu kamiennogórskiego. Dwie drużyny awansowały do dalszych rozgrywek.
W zeszłym roku najlepsze w województwie okazały się dziewczęta z Gimnazjum w Krzeszowie. W tym roku również nie dały szans rywalkom wygrywając wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu znalazły się reprezentantki Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze. Trzecie miejsce przypadło Gimnazjum w Lubawce, czwarte Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze, a na piątym miejscu rywalizację zakończyło Gimnazjum w Chełmsku Śląskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze