Na terenie powiatu kamiennogórskiego przebywa grupa młodzieży ze Lwowa. Wczoraj (wtorek, 20 sierpnia) młodzi Ukraińcy spędzali czas na wycieczce w lesie.
Goście skorzystali z zaproszenia leśników i odbyli wycieczkę ścieżką edukacyjną w Dobromyślu. Kilkukilometrowy spacer zakończyły ogniskiem i zwiedzaniem rezerwatu Głazu Krasnoludków.
Młodzież z dwóch klas, wraz z opiekunami spędza wakacje u sióstr zakonnych w Krzeszowie. Grupą opiekuje się Karkonoski Uniwersytet III Wieku, który organizuje Ukraińcom wycieczki i spotkania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze