Dzisiaj (sobota, 23 czerwca) po godzinie 18 nieznani sprawcy okradli furgonetkę z pieniędzmi. DO zdarzenia doszło w Chełmsku Śląskim.
Do jednego ze sklepów w Chełmsku Śląskim przyjechał konwojent zbierający utarg z placówek. Gdy poszedł do sklepu po utarg, nieznani sprawcy włamali się do furgonetki i ukradli wcześniej zebrane pieniądze. Napastnicy oddalili się.
Wysokość skradzionej kwoty nie jest podawana. Wiadomo, że chodzi o dużą sumę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze